Programy nadesłane

Przy zakupie komercyjnego oprogramowania warto wiedzieć, za co się płaci. Polecamy przejrzenie naszego zestawienia nowości na rynku płatnych aplikacji.


Przy zakupie komercyjnego oprogramowania warto wiedzieć, za co się płaci. Polecamy przejrzenie naszego zestawienia nowości na rynku płatnych aplikacji.

W nowym cyklu na łamach PCWK prezentujemy programy, które zwróciły naszą uwagę, ze względu na swoje zastosowanie, pakiet oferowanych funkcji lub przystępną cenę.

Profesor Pedro, Rozumienie ze słuchu i Konwersacje

Programy nadesłane

Kurs języka hiszpańskiego Profesor Pedro, Rozumienie ze słuchu i Konwersacje.

Kurs w sposób kompleksowy kształci umiejętność praktycznego posługiwania się językiem hiszpańskim. Dialogi, scenki, narracje do filmów oraz setki nagrań i zróżnicowane ćwiczenia uczą nie tylko rozumienia ze słuchu, lecz także pisania, mówienia i tłumaczenia. Praca z programem daje unikalną możliwość osłuchania się ze współczesnym językiem hiszpańskim. Dzięki temu, że materiał został podzielony na trzy stopnie trudności, z programu mogą korzystać zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane. Kurs kształci w zakresie języka używanego na co dzień. Nagrania z działu "Kariera, praca i biznes" uczą specjalistycznej terminologii, zaś interesujące filmy pokazują współczesny obraz Hiszpanii. Praktyczne dialogi i gotowe zwroty, które podaje program, przydadzą się w czasie podróży, rozmowy o pracę lub luźnej pogawędki z cudzoziemcem. Ponad 100 obszernych nagrań i filmów ma transkrypcję, pomocną zwłaszcza dla początkujących. Scenki z udziałem 11 profesjonalnych lektorów, o zróżnicowanym akcencie (pochodzących z Hiszpanii, Meksyku, Urugwaju i Argentyny), kształcą rozumienie ze słuchu i jednocześnie poszerzają słownictwo i utrwalają dobre wzorce językowe.

Ulead PhotoImpact X3

Programy nadesłane

Edytor grafi czny Corel PhotoImpact X3.

Pakiet programów do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej. W skład zestawu wchodzą następujące narzędzia: PhotoImpact X3 (edytor graficzny), Painter Essentials 3 (aplikacja do malowania z użyciem tabletu) oraz MediaOne Plus (menedżer zarządzający multimediami). PhotoImpact X3 to uniwersalny edytor grafiki rastrowej, który pozwala na obróbkę zdjęć, projektowanie układu stron internetowych, a także tworzenie wielu innych elementów graficznych. Wbudowana biblioteka szablonów pozwala na szybkie projektowanie różnego typu grafik, zaproszeń, pocztówek, formularzy, a także budowanie menu nawigacyjnego na płytę DVD.

Informacjehttp://www.ulead.com Cena 69,99 dol.

Speed Reader PL 2.0

Programy nadesłane

Kurs szybkiego czytania Speed Reader PL 2.0

Profesjonalny, kompletny kurs szybkiego czytania. Przechodząc go wielokrotnie, zwiększysz swoją umiejętność czytania zarówno tradycyjnych książek, jak i publikacji elektronicznych. Dowiesz się, jak wyćwiczyć pamięć i spostrzegawczość, a dzięki temu - poprawić przyswajalność wiedzy. Poznasz techniki sprawiające, że przeczytanie książki normalnie zajmujące 5 godzin, po kursie potrwa godzinę. Z programu skorzystało już ponad 150 tysięcy osób. Nauka podzielona została na 14 lekcji. W pierwszej części każdej z nich mamy obszerne wprowadzenie teoretyczne, później zestaw ćwiczeń praktycznych. Każda część kończy się sprawdzianem szybkości czytania. Program oferuje także treningi tematyczne. Mamy tutaj między innymi trening pamięci, gimnastykę oka, trening pola widzenia oraz trening podtrzymujący zdobyte umiejętności.

Informacjehttp://www.cavisions.com Cena 69,90 zł

ESET Smart Security

Programy nadesłane

Pakiet bezpieczeństwa ESET Smart Security.

Pakiet bezpieczeństwa nowej generacji, zapewniający kompletną ochronę przed wirusami, spyware'em i innymi zagrożeniami czyhającymi w Internecie. Skutecznie ochroni twój komputer podczas przeglądania stron WWW, odbierania poczty elektronicznej czy korzystania z banku internetowego. Nie pozwoli na przejęcie przez hakera kontroli nad twoją maszyną i uniemożliwi kradzież poufnych informacji, takich jak hasła lub numery kart kredytowych. Zapewni pełne bezpieczeństwo i komfort pracy. W skład pakietu wchodzą: ESET NOD32 Antivirus, ESET NOD32 Antispyware, ESET Personal Firewall oraz ESET Antispam. Dostępne są wersje dla użytkowników domowych (wersja Home) oraz dla firm (Business Edition).

Informacjehttp://www.eset.pl Cena 218,38 zł