Project: Snowblind - już w sklepach

Do rąk polskich graczy trafiła właśnie przeznaczona na komputery osobiste cyberpunkowa gra FPP firmy Eidos pt. "Project: Snowblind".

Akcja strzelaniny "Project: Snowblind", która początkowo miała być częścią serii Deus Ex, przeniesie nas do Hong Kongu niedalekiej przyszłości (do roku 2065). W grze wcielamy się w podporucznika Nathana Frosta, który zgłasza się na ochotnika do zmiany w super-żołnierza dla międzynarodowej armii - Koalicji Wolności. Seria bolesnych operacji, podczas których Frostowi zostają wszczepione implanty, wyposaża go w wiele nadnaturalnych zdolnośći.

W świecie gry "Project: Snowblind" na graczy czekają dynamiczne bitwy i nieustająca akcja. Będą oni mogli wykorzystać różne bio-usprawnienia, aby wyposażyć swoje postacie w nowe atrybuty i zdolności. Podczas rozgrywki będą mieli również dostęp do szerokiego arsenału broni, środków burzących i gadżetów najnowszej generacji. Co ważne, wszystkie rodzaje broni posiadają opcję alternatywnego ataku. Niezwykle ważnym elementem dla przeżycia naszej postaci są też rozmaite gadżety, których w świecie gry jest bez liku. Co więcej, sprzęt wykorzystywany w trybie gry pojedynczej może mieć zupełnie inne zastosowanie niż w przypadku misji w trybie multiplayer.

Gra została wydana w polskiej, kinowej wersji językowej(z napisami), a jej cenę ustalono w wysokości 99,90 zł. Jeśli chcecie zobaczyć, co gra ma do zaoferowania, zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej "Project: Snowblind" z naszego serwera FTP. Nie zapomnijcie również przeczytać recenzji w gry, którą znaleźć można tutaj.

Więcej informacji:

Recenzja Project: Snowblind

Project: Snowblind Demo


Zobacz również