Project Valley, smartfon ze składanym ekranem, trafi do Polski

Project Valley to smartfon, który pod względem designu będzie prawdziwie rewolucyjnym urządzeniem. Co interesujące, w pierwszej kolejności trafi do Polski.

W marcu 2015 roku pojawiły się informacje na temat szalenie interesującego smartfona Samsunga noszącego kodowe oznaczenie Project Valley. Wynikało z nich, że urządzenie zostanie wyposażone w dwa ekrany, które będzie można ze sobą złożyć (smartfon będzie się składał jak kartka papieru). Po rozłożeniu użytkownik będzie się mógł przełączać pomiędzy wyświetlaczami za pomocą gestów.

Kilka tygodni temu pojawił się kolejny raport według którego Project Valley będzie posiadał specyfikację podobną do Galaxy S6 edge+ i zostanie oficjalnie zaprezentowany w styczniu 2016 roku.

Dzisiaj serwis Phone Arena poinformował, że smartfon Project Valley będzie nosił oznaczenie SM-G929F (dla przypomnienia, oznaczenie Galaxy S6 edge+ to SM-G928). Co bardziej interesujące zaprezentował też listę krajów, do których urządzenie miałoby trafić w pierwszej kolejności. Wśród nich znalazła się Polska.