Projektor NEC do sali konferencyjnej

Centralnym punktem dobrze zaprojektowanej sali konferencyjnej jest system projekcyjny umożliwiający wyświetlanie prezentowanych treści w sposób czytelny i wyraźny dla uczestników spotkania lub szkolenia.

Na odpowiedni dobór projektora do sali konferencyjnej ma wpływ wiele czynników, takich jak: architektura wnętrza, jasność otoczenia, wielkość ekranu czy też odległość projekcyjna.

Niezależnie od wymagań stawianych przez zróżnicowane warunki instalacyjne oraz budżet inwestora NEC Display Solutions może zaproponować odpowiednio dobrane rozwiązanie, które spełni oczekiwania użytkownika.

Sala konferencyjna z ekranem do 3m w podstawie

NEC P502HL-2 – podstawowy projektor instalacyjny DLP pozwalający wyświetlać obraz o jasności 5000ANSI Lumenów i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Projektor wyposażony został w laserowe źródło światła umożliwiające pracę projektora przez 20 000 godzin bez potrzeby jego wymiany. Dodatkowo projektor posiada możliwość przesuwania obiektywu zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, co kwalifikuje go do zastosowania w miejscach, gdzie projektor nie może być zainstalowany bezpośrednio przed ekranem. NEC P502HL-2 ma również możliwość odbierania obrazu po sieci LAN lub opcjonalnie Wi-Fi poprzez darmową aplikację MultiPresenter dostępną na smartfony i komputery PC. NEC P502HL-2 wyposażony został dodatkowo w zamknięty silnik światła zabezpieczający projektor przed szkodliwym działaniem kurzu.

NEC P554U – podstawowy projektor instalacyjny LCD wyświetla obraz o jasności 5300ANSI Lumenów z rozdzielczością 1920 x 1200 pikseli. Projektor wyposażony został w tradycyjną lampę pozwalającą na 8000 godzin pracy w trybie ekologicznym oraz 4000 godzin w trybie pełnej jasności projektora. Podobnie jak model laserowy P502HL-2 projektor posiada ruchomy obiektyw predysponujący go do pracy w niesprzyjających warunkach instalacyjnych.

Oba projektory wyposażone zostały w wejścia sygnału wideo HDMi oraz D-SUB pozwalające na podłączenie do większości przenośnych komputerów PC.

Sala konferencyjna z ekranem do 5m w podstawie

NEC PA653UL – instalacyjny, laserowy projektor LCD wyposażony w zamknięty silnik światła wyświetlający oraz o jasności 6500ANSI Lumenów w rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Ten zaawansowany projektor posiada możliwość wymiany obiektywów, co czyni go bardzo elastycznym narzędziem w każdej sali konferencyjnej. Dodatkowo posiada unikalny dla technologii LCD system zamkniętego silnika światła, dzięki czemu urządzenie jest niezwykle odporne na szkodliwe działanie kurzu. Wytrzymałość laserowego źródła światła oceniana jest na ponad 35 000 godzin w trybie prezentacji! NEC PA653UL ma również możliwość przesuwania obiektywu oraz korekcji geometrycznej obrazu, dzięki czemu może wyświetlać obraz w niekorzystnych warunkach architektonicznych.

Dodatkowo w serii projektorów NEC PA dostępne są projektory o jasnościach do 9000ANSI Lumenów wyposażone w tradycyjną lampę, co pozwala obniżyć cenę zakupu projektora, ale wiąże się jednocześnie z wyższymi kosztami eksploatacyjnymi w porównaniu z modelami laserowymi.

Sala konferencyjna z ekranem powyżej 5m w podstawie

NEC PX803UL/NEC PX1004UL – to zaawansowane, instalacyjne, laserowe projektory DLP wyposażone w zamknięty silnik światła charakteryzujące się jasnością 8000 i 10 000ANSI Lumenów. Oba modele wyświetlają obraz o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli i mogą być instalowane w najbardziej zaawansowanych środowiskach konferencyjnych. Wymienne obiektywy, gniazdo opcji zgodne ze standardem OPS, możliwość zmotoryzowanego przesuwania obiektywu, regulacja jego ostrości i powiększenia, zaawansowana korekcja geometryczna to tylko niektóre z wielu cech predysponujących te modele do pracy w dużych salach konferencyjnych. Zaawansowana paleta złączy pozwoli połączyć projektor z systemem konferencyjnym oraz wieloma dodatkowymi urządzeniami jednocześnie. Projektory NEC z serii PX charakteryzują się najlepszą na rynku ochroną przed zakurzeniem, co jest jednym z najpoważniejszych problemów eksploatacji sprzętu w salach konferencyjnych.

Projektor NEC do sali konferencyjnej

Więcej: www.nec-display-solutions.pl