Projektor Theme Scene HD72 - kinowa nowość Optomy

Jeden z najlepszych projektorów do kina domowego, Optoma Theme Scene H57 ma swojego następcę. W lutym Veracomp S.A., wyłączny dystrybutor Optoma w Polsce, wprowadzi do sprzedaży nowy produkt - Theme Scene HD72.

W urządzeniu zastosowano przetwornik DLP DarkChip2 o rozdzielczości 1280x720 pikseli. W uzyskaniu dobrego obrazu pomóc ma 7-segmentowe koło kolorów oraz technologia Briliant Color .

HD72 posiada jeszcze lepsze parametry niż jego poprzednik. W nowym modelu znajduje się chip Faroudja DCDi odpowiedzialny za poprawę jakości sygnału wideo.

Najnowszy projektor kina domowego Optoma Theme Scene H72

Najnowszy projektor kina domowego Optoma Theme Scene H72

Optoma HD72 może wyświetlić obraz o maksymalnej przekątnej 7.67 (lub 2.92 m z odległości 4 m). Kontrast ma mieć współczynnik 5000:1, a jasność wynosi 1300 ANSI lumenów. W osiągnięciu wysokiego kontrastu pomaga technologii Image AI, która ma za zadanie inteligentnie dostosowywać siłę światła i zwiększać kontrast przy dużym naświetleniu. Projektor pracuje cicho, a poziom hałasu nie przekracza 27dB. Podłączenie projektora do zewnętrznych źródeł może odbywać się za pośrednictwem gniazd: HDMI, DVI-I z HDCP, SCART z RGB i S-Video.

Optoma HD72 pojawi się na polskim rynku już w lutym w cenie 11500 zł.


Zobacz również