Projektor do dużych sal

W maju firma AVC wprowadzi na polski rynek projektor EPSON EMP-8300. Ze względu na bardzo wysoką jasność 5200 ANSI lumenów, urządzenie jest przeznaczone przede wszystkim do projekcji w dużych salach.

Duża siła światła, uzyskana została dzięki zastosowaniu nowej generacji 1,4-calowych paneli LCD Dream III. W parze z ponadprzeciętną jasnością idzie kontrast o współczynniku 1500:1. Rozdzielczość rzeczywista projektora to XGA. Dzięki technologii EPSON EasyMP.net, model EMP-8300 może pracować w sieci. W ten sposób użytkownik może zyskać dostęp do wielu funkcji i ustawień projektora, z możliwością zastosowania protokołów TCP/IP oraz SNMP.

Układ optyczny (ustawianie obiektywu, zoomu i ostrości obrazu) sterowany jest elektrycznie - pilotem.

Ciekawym rozwiązaniem jest system Quick Corner, który pozwala na regulację zniekształceń trapezowych w bardzo szerokim zakresie: +/- 45 w pionie i +/-40 stopni w poziomie. Nowy pilot może równocześnie kontrolować aż 9 różnych projektorów.

Przy pracy w trybie Silent Mode żywotność lampy szacuje się na 3 tysiące godzin. Do dyspozycji użytkowników oddano 6 różnych typów obiektywów, m.in. standardowy, szerokokątny do projekcji z pozycji tylnej, szerokokątny zoom.

Dystrybutor:

http://www.avc.com.pl


Zobacz również