Projektor kameleon

Do oferty firmy AVC trafił projektor Epson EMP-7850. Urządzenie to posiada wiele ciekawych rozwiązań, spośród których na szczególne wyróżnienie zasługuje funkcja WallShot automatycznie dostosowująca parametry pracy projektora do koloru powierzchni, na której rzucany jest obraz.

Projektor kameleon

Kolejne przydatne opcje to automatyczna korekta efektu trapezowego oraz specjalny układ optyczny pozwalający na generowanie dużego obrazu już z odległości 0,8 m od ściany. System EasyMP.net pozwala na włączenie projektora w sieć lokalną. Umożliwia zdalne sterowanie projektorem i monitoring pracy urządzenia (np. wysyłanie administratorowi informacji o stanie technicznym sprzętu). Projektor wyposażono w czytnik kart PCMCI, może on odtwarzać także pliki w formacie MPEG-2.

Rozdzielczość to XGA (1024 x 768 pikseli), a jasność 3500 ANSI lumenów. Współczynnik kontrastu oszacowano na 700:1. Urządzenie można przełączyć w tryb cichej pracy, kiedy to kosztem niewielkiego spadku jasności zmniejsza się natężenie hałasu, a żywotność lampy zostaje wydłużona z 2 do 3 tys. godzin. Wymiary urządzenia to 325 x 419 x 117 mm (głęb. x szer. x wys.), waga 5,5 kg.

Projektor objęty jest 3-letnią gwarancją producenta. Cena netto została ustalona na 28900 zł.

Dystrybutor:

http://www.avc.com.pl