Promocja Ebookpoint na Nowy Rok. Ponad tysiąc ebooków po 9,90 zł za sztukę

Internetowa księgarnia Ebookpoint przygotowała dla swoich klientów na nowy rok naprawdę atrakcyjną promocję. Przecenione zostało 1290 pozycji, z czego 800 oferowane jest obecnie w cenie 9,90 zł. Promocja potrwa tylko do jutra, a na następną tak dużą akcję możemy liczyć dopiero za rok, dlatego warto jeszcze dziś zapoznać się z ofertą.

Wśród przecenionych na Ebookpoint pozycji znalazła się cała oferta Grupy Wydawniczej Helion, na którą składają się m.in. książki informatyczne wydawane przez Helion oraz pozycje ekonomiczne i biznesowe od Onepress. Znalazły się też książki wydawane pod markami Septem (poradniki), Sensus (psychologiczne), Editio (beletrystyka i publicystyka) oraz Bezdroża (podróżnicze, przewodniki).

Ceny przecenionych pozycji są różne i zależą od wyjściowej ceny książki. W przypadku pozycji kosztujących przed promocją od 80 do 100 złotych mamy teraz do czynienia z ceną 19,90 złotych. Ebooki kosztujące mniej, czyli między 30 a 80 złotych obecnie można kupić za 14,90 złotych, a te najtańsze książki w ofercie przeceniono na 9,90. Ta ostatnia grupa jest największa i zawiera się w niej ponad 800 z 1290 przecenionych pozycji.

Promocja Ebookpoint na Nowy Rok. Ponad tysiąc ebooków po 9,90 zł za sztukę

Warto zaznaczyć, że sporo pozycji w księgarni Ebookpoint jest sporo pozycji, które regularnie kosztują nawet 50 lub 100 złotych za wydanie cyfrowe, a w ramach promocji można je nabyć za ułamek tej ceny. Miejmy tylko nadzieję, że w tym roku księgarnia wytrzyma obciążenie serwerów. Rok temu promocja cieszyła się na tyle dużym zainteresowaniem, że strona sklepu była niedostępna przez cały dzień. Obniżka cen potrwa do jutra do dziewiątej rano, dlatego warto się spieszyć!