Promocja dla graczy Agito.pl

Sklep internetowy Agito.pl przygotował specjalną, poświąteczną promocję dla graczy komputerowych. Teraz każdy klient, który kupi wybraną kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX z serii 600 dostanie gamepada Natec P44 PC/PS3 za 1zł.  

"Gracze komputerowi to dla nas bardzo ważna grupa konsumentów. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy poświąteczną promocję, dzięki której będą mogli poczuć inny wymiar kontroli w grach wymagających analogowego kontrolera" - mówi Rafał Stryjewski, Menedżer Produktu Komponenty IT  w Agito.pl.

Żadnego gracza nie trzeba przekonywać, jak ważna jest dobra karta graficzna. Odpowiednio dobrany sprzęt umożliwia wydajną obsługę gier oraz pozwala na zdecydowanie szybszą, bardziej płynną i efektowną rozgrywkę.

"Karta graficzna to jeden z ważniejszych elementów mojego komputera. Grając od wielu lat zauważyłem, jak bardzo potrafi ona wpłynąć na jakość gry. Nie chodzi tylko o turnieje, ale również zwykłą, codzienną zabawę. Dobra karta graficzna oznacza większą przyjemność z gry" - tłumaczy Bartosz "Bartas" Tritt, wicemistrz świata w FIFA , ambasador Agito.pl.

Solidna karta graficzna zapewnia zupełnie nową jakość wrażeń. Podobnie jest z gamepadami. Podłączone do komputera sprawiają, że niektóre pozycje są bardziej grywalne. Przykładowo, zdaniem wielu fanów wirtualnej rozrywki, gra przy pomocy klawiatury w tytuły sportowe jest o wiele mniej ciekawa. Również rywalizacja  w trybie offline jest o wiele wygodniejsza, gdy gracze posługują się padami. Szanse są wtedy równe o co trudno w sytuacji gdy np. jedna osoba korzysta z klawiatury, a druga z myszy.

Promocja w trzech krokach?

  • Kup w sklepie Agito.pl wybraną kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX z serii 600.
  • Wprowadź w koszyku kod promocyjny: 9D908E.
  • Ciesz się znakomitym gamepadem Natec P44 PC/PS3 za 1zł.
Promocja trwa do końca stycznia b.r. lub do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji o promocji TUTAJ.


Zobacz również