Promocyjne serwery

Firmy Intel i Microsoft ogłaszają wspólną promocję serwerów sieciowych i systemu Windows 2000.

Intel i Microsoft rozpoczęły wspólną akcję promocyjną, która potrwa do 3 listopada br. Promocja obejmuje kompleksowe platformy serwerowe i niektóre płyty główne Intela oferowane wraz z systemem operacyjnym Windows 2000.

W ramach akcji Intel udostępni oparte na procesorach Celeron lub PIII platformy serwerowe z serii ISP 1110, a także wieloprocesorowe systemy 2150 przeznaczone dla większych grup użytkowników. Oferowane są także potężne platformy 4400, które można wyposażyć w 4 procesory Xeon i 16 GB pamięci operacyjnej. Promocja będzie polegać na kilkunastoprocentowej obniżce cen produktów zamawianych w sieci autoryzowanych dystrybutorów.

Nie należy jednak oczekiwać, by akcja ta spowodowała znaczące obniżenie cen na urządzenia sieciowe dla użytkowników końcowych. Jest ona skierowana do działów handlowych firm, zajmujących się sprzedażą i integracją sprzętu sieciowego Intela. Jej uczestnicy (handlowcy) będą również mogli wziąć udział w promocyjnych szkoleniach w Autoryzowanym Centrum Microsoftu.

Więcej informacji: www.intel.pl


Zobacz również