Promocyjny Hitman: Krwawa Forsa już w sierpniu w sprzedaży

Firma Cenega Poland, wyłączny partner firmy Eidos Interactive w Polsce, poinformowała, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, cena gry Hitman: Krwawa Forsa została obniżona z poziomu 129,90 złotych do 99,90 złotych.

Promocyjny Hitman: Krwawa Forsa już w sierpniu w sprzedaży
Nowe przygody agenta numer 47 pojawią się w sklepach w sierpniu, w polskiej wersji językowej z napisami. Bliższe informacje o dacie premiery i niespodziankach z nią związanych zostaną ujawnione wkrótce.

Hitman: Krwawa Forsa oznacza powrót słynnego zabójcy i przedstawia jego pracę z zupełnie nowej perspektywy. Agent 47 ponownie wkracza na krwawą ścieżkę i tym razem zbiera opłaty w twardej walucie.

To, w jaki sposób wyda pieniądze, wpłynie na jego kolejne zadania i arsenał, jakim będzie dysponował. Dzięki nowej wersji silnika graficznego firmy IO Interactive - Glacier - Krwawa Forsa jest jedną z najbardziej realistycznych symulacji zabójcy jakie powstały.

W grze Hitman: Krwawa Forsa, agent 47 trafia w sam środek wojny pomiędzy dwiema agencjami zlecającymi zabójstwa. Kiedy pracownicy jego własnej organizacji, ICA, giną w serii zamachów, wydaje się, że większa i bardziej potężna grupa wkracza na arenę.

W pewnym momencie agent 47 traci łączność z ICA. Przeczuwając, że będzie kolejnym celem tajemniczych morderstw, wyrusza do Ameryki, gdzie postanawia kontynuować swoją krwawą karierę...