Pronox Technology zmontuje telewizory LCD

Pronox Technology otrzymał od kontrahenta z Wielkiej Brytanii zlecenie na montaż telewizorów LCD. Wartość umowy wynosi blisko 18 mln zł.

Umowa, która obejmuje również dostawę produktów do sieci handlowych na Wyspach zostanie zrealizowana do 15 września 2007 roku. Pronox zmontuje telewizory o przekątnych od 15 cali do 32 cali.

"To nasz pierwszy tak duży kontrakt na rynku brytyjskim. Jego znaczenie jest dla nas tym istotniejsze, że wzrost udziału w rynku Consumer Electronic jest jednym z najważniejszych celów spółki. Współpraca z zagranicznymi kontrahentami funkcjonującymi w tym perspektywicznym segmencie i wykorzystanie efektu synergii pozwoli nam na umocnienie pozycji konkurencyjnej tak w skali kraju jak również w ujęciu międzynarodowym. Spółka konsekwentnie realizuje strategię dynamicznego rozwoju, dzięki czemu już w sierpniu bieżącego roku uruchomimy kolejny zakład produkcyjny i linię montażową sprzętu elektronicznego." - powiedział Dariusz Smagarowicz, Wicepezes Zarządu Pronox Technology SA.

Zobacz również:

  • Biedronka znów zaskakuje. W ofercie pojawiły się telewizory znanego producenta

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: