Prosta modyfikacja dźwięku z AV MP3 Player Morpher

Jeżeli znudziło ci się brzmienie znanych utworów zainstaluj AV MP3 Player Morpher i przekształć je w coś zupełnie nowego. Wbudowane w program narzędzia do modyfikacji dźwięku oferują ogromne możliwości.

Prosta modyfikacja dźwięku z AV MP3 Player Morpher
AV MP3 Player Morpher to rozbudowane narzędzie do zarządzania, odtwarzania i edycji plików audio. Może posłużyć do zgrywania dźwięku, wizualizowania, nagrywania i wypalania na płytach. Pomoże stworzyć okładkę płyty. O sile programu stanowią jego rozbudowane funkcje do modyfikacji brzmienia muzyki.

Aplikacja obsługuje między innymi takie formaty, jak MP3, WMA, WAV, OGG, VOC, APE, CDA i AIF. Odtwarza je, konwertuje i zgrywa do nich dźwięk z mikrofonu i innych źródeł jak karty muzyczne czy płyty CD. Współpracuje z wieloma odtwarzaczami karaoke. Zapisane pliki może wypalić na płycie. Potrafi także korzystać z plug-inów przeznaczonych dla Winampa. Umożliwia konfigurację i odgrywanie dźwięku wielokanałowego 7.1.

Szczególną uwagę warto poświęcić narzędziom do edycji i modyfikacji dźwięku. Aplikacja umożliwia między innymi zmianę brzmienia, tempa odtwarzania czy częstotliwości, modyfikację tonów i natężenia dźwięków. Do utworu można dodać jeden z wielu efektów. Oferowana przez program lista zawiera ponad dwadzieścia pozycji.

Wbudowany edytor pozwala również tworzyć własne, bardzo rozbudowane filtry. Wszystkie parametry zmodyfikujesz ręcznie, ale dostępne jest wiele ustawień wstępnie zdefiniowanych. Dla przykładu 10-cio pozycyjny korektor oferuje brzmienia techno, sal koncertowych, muzyki klasycznej czy domowych prywatek - w sumie 18 różnych wersji. Poddany modyfikacjom utwór można od razu zapisać na dysku.

Zaskakują rozbudowane możliwości modyfikacji dźwięku oferowane przez AV MP3 Player Morphera, ale niewygodny sposób obsługi utrudnia pracę. Brakuje również polskiej wersji językowej.

Pobierz AV MP3 Player Morpher 4.0.83


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: