Prosta obróbka video w nowym Video DVD Maker Free

Praktycznie każdy nagrany w domowych warunkach film, przed umieszczeniem na płycie należy poddać obróbce. Wystarczy do tego darmowy, prosty w obsłudze program Video DVD Maker Free.

Prosta obróbka video w nowym Video DVD Maker Free
Video DVD Maker Free to narzędzie dedykowane miłośnikom filmowania. Ten darmowy program służy do zgrywania, obróbki, publikowania i nagrywania materiałów wideo.

Przeznaczony jest dla osób, które nie chcą tracić czasu na naukę rozbudowanych interfejsów profesjonalnych narzędzi. Prosta obsługa umożliwia szybkie przygotowanie materiału do nagrania na płytę DVD.

Zobacz również:

  • Netflix - najlepsze horrory, które obejrzysz w 2023 roku [MARZEC]
  • Pobieranie z YouTube - jak ściągać filmy i muzykę? [PORADNIK]

Aplikacja pozwala zgrywać materiał z kamer wideo, kamer internetowych, przechwytywać z tunerów telewizyjnych czy odtwarzaczy. W zależności od zainstalowanych kodeków odczyta pliki zapisane między innymi w formatach AVI, DIVX, XVID, MP4, MPG, WMV, czy ASF. Zgrany film zapisze w postaci nieskompresowanej AVI bądź wykorzysta do kompresji jeden z kodeków dostępnych w systemie po zainstalowaniu zestawu K-Lite.

Obsługuje systemy telewizyjne PAL i NTSC. Zoptymalizowany mechanizm obróbki powoduje, że rendering przebiega sprawnie i szybko. Gotowy film jest gotowy do zapisu natychmiast po kodowaniu. Za pomocą programu wypalisz go na płycie CD bądź DVD zarówno jednokrotnego, jak i wielokrotnego zapisu, jedno i dwuwarstwowej.

Do tego zadania wykorzystywane jest inne bezpłatne narzędzie tego producenta - FinalBurner Free

Video DVD Maker Free dostępny jest w polskiej wersji językowej. Do pracy wymaga pobrania i instalacji kodeków K-lite Codec Pack.

Całkowicie bazuje na FinalBurner Free, co niepotrzebnie komplikuje obsługę. Pracę z programem utrudniają również błędy pojawiające się w 64 bitowej wersji Windows 7.

Pobierz Video DVD Maker Free 3.31.0.78