Prototype 2 RADNET Edition

Dla potencjalnych nabywców drugiej odsłony Prototype wydawca przygotował specjalną, darmową ofertę, umożliwiającą graczom dostęp do ponad pięćdziesięciu różnorodnych bonusów. Wystarczy tylko złożyć przedpremierowe zamówienie na grę w wersji na PS3 lub X360.

W limitowanej edycji Radnet dla Prototype 2 znajdzie się 55 elementów dodatkowej zawartości, które zostaną systematycznie udostępniane przez okres siedmiu miesięcy od czasu premiery gry (24 kwietna bieżącego roku). Co tydzień w Sieci pojawiać będą się specjalne wyzwania dla graczy, eventy, przedmioty dla awatara i dynamiczne motywy, materiały zza kulis tworzenia gry oraz bonusowe mutacje do wykorzystania w głównej kampanii. Fani aktywują usługę poprzez wykorzystanie jednorazowego kodu, a jeśli podołają wszystkim wyzwaniom, czeka ich specjalna nagroda przygotowana przez autorów.

Prototype 2 RADNET Edition będzie dostępna do wyczerpania zapasów. Premiera gry na komputery osobiste z bliżej nieokreślonych powodów została przesunięta o 3 miesiące (24 lipca).