Przeboje roku

Koniec roku to czas podsumowań - dlatego też postanowiliśmy przygotować zestawienie tekstów, porad, witryn i artykułów, które w ubiegłym roku cieszyły się Waszym największym zainteresowaniem. To nie wszystko - stworzyliśmy również kalendarium minionego roku, w którym uwzględniliśmy najważniejsze, naszym zdaniem, wydarzenia roku 2004. Ostatnim elementem naszego podsumowania jest "MegaQuiz", w którym możecie sprawdzić, czy pamiętacie, co działo się w branżny IT w minionym roku.

Przygotowaliśmy 5 zestawień - wyłoniliśmy w ten sposób:

- najchętniej czytane artykuły z ubiegłego roku - w tej kategorii zwyciężył tekst "Hipermarketowy horror" (pełne zestawienie).

- najpopularniejszy Pojedynek ubiegłego roku - jak się okazało, największym powodzeniem cieszyło się starcie Bill Gates kontra Linus Torvalds (pełne zestawienie).

- najpopularniejszą 'Witrynę dnia' - w tej kategorii bezapelacyjnie zwyciężyły serwis "Złudzenia optyczne" (pełne zestawienie).

- najpopularniejszą Miniankietę - jak się okazało, najwięcej osób wzięło udział w ankiecie, w której pytaliśmy " Ile masz wolnego miejsca na dysku?" (pełne zestawienie).

- najchętniej czytane Porady - na pierwszym miejscu znalazła się porada "Sprawdzanie numeru IP" (pełne zestawienie).

Kalendarium roku 2004

Postanowiliśmy również przygotować nasze własne, subiektywne, zestawienie najważniejszych dla branży IT wydarzeń roku 2004. Uwzględniliśmy w nim zarówno premiery nowych, ciekawych produktów, wydarzenia ważne dla użytkowników Internetu (np. pojawienie się nowych, niezwykle groźnych wirusów czy robaków). Pełne, chronologiczne zestawienie, możecie znaleźć tutaj.

Kalejdoskop - czyli MegaQuiz

Jeśli chcecie sprawdzić, na ile dobrze orientjecie się w wydarzeniach z branży IT z ubiegłego roku, zapraszamy do udziału w naszym nowym quizie - Kalejdoskop 2004. Nasz test jest, rzecz jasna, piekielnie trudny - ale w rozwiązaniu go powinna Wam pomóc lektura Kalendarium.


Zobacz również