Przebudowa PlanetSide

SOE zapowiada poważne zmiany w przeznaczonej do wieloosobowych rozgrywek w Internecie strzelaniny taktycznej PlanetSide.

Aktualizacja wprowadzi m.in. nowe budowle (Geowarp Redoubts), zwiększy czas trwania Ancient Module do 28 godzin. Poważne zmiany dotknęły również Spikera ( najpopularniejszej ręcznej broni przeciwpancernej Terran), który teraz będzie "ładował się" do maksimum. Jednocześnie dwukrotnie zwiększono pojemność magazynka, niwelując w ten sposób nowo wprowadzone rozwiązanie, które sprawia, że w pełni naładowany, nieużywany Spiker konsumuje amunicję z prędkością 1 naboju na sekundę.

Pojawią się także przebudowane "Sanctuary Warpgates" nazywane od tej pory "Broadcast Warpgates", które będą pozwalać na połączenie tylko z tymi kontynentami, które sąsiadują z kontrolowanymi przez Empire ziemiami. W grze pojawi się również możliwość porównania populacji wybranych nacji, co ułatwi znalezienie odpowiedniego (tzn. słabego) przeciwnika. Kiedy zostaną wprowadzone zmiany SOE jeszcze nie wie, a pełną listę planowanych ulepszeń, uzupełnionych komentarzami twórców gry, znajdziecie pod adresem:

http://planetside.station.sony.com/game_updates/future_plans.jsp


Zobacz również