Przebuduj płytę DVD

Program DVD Remake w wersji 3.1.2 to łatwy w użyciu edytor płyt DVD, który pozwala na zmianę zawartości filmowych płyt DVD i wykonanie kopii tylko niezbędnych informacji (bez reklam, ostrzeżeń o prawach autorskich, ścieżek audio w innych językach, czy efektów menu).

Okno aplikacji podzielone jest na dwie części: po lewej stronie wyświetlane są poszczególne ścieżki filmowe i rozmiar, a po prawej widać ich zawartość. Program umożliwia stworzenie kopii płyty DVD dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika. W końcu nie zawsze są nam potrzebne dodatkowe ścieżki audio, menu i napisy w językach, których nie znamy. Podobnie przedstawia się sprawa reklam, zwiastunów filmowych i informacji na temat poszanowania praw producentów. Wszystkie te rzeczy można po kolei wyrzucić z projektu. Narzędzie pozwala także na usunięcie dowolnej sceny filmowej.

Kolejną funkcją programu jest możliwość łączenia dwóch płyt w jedną. Obecnie nagrywarki DVD umożliwiają zapis danych na płytach dwuwarstwowych o dużej pojemności. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby seriale lub filmy dwuczęściowe nagrać na jeden nośnik (oczywiście po wcześniejszym "odchudzeniu").

Po przygotowaniu projektu należy weksportować go do plików na dysku twardym i zapisać na płycie DVD-R.

Wersja demonstracyjna pozwala na eksport tylko kilkunastu sekund projektu. Pełne wydanie kosztuje 34,95 USD. Więcej informacji dostępnych jest tutaj.


Zobacz również