Przecieki z Amazonu ujawnią konfigurację Apple Watch 7

Na stornie Amazon Kanada pojawiły się informacje dotyczące kolorystyki poszczególnych par smartwatchów oraz ich opasek sportowych. Który kolor jest Twoim ulubionym?

Źródło: Parker Ortolani / 9to5mac

Jak zauważono przez Basic Apple Guy, lista konfiguracji Apple Watch Series 7 pojawiły się na Amazon Kanada. Teraz już wiemy, jakie podstawowe zestawy opasek i obudów Apple będzie oferować u innych sprzedawców, zarówno dla modeli LTE i GPS.

PremieraApple Watch Series 7 ma się odbyć już w ten piątek. Listy produktów, udostępnione na stronie Amazon, niestety nie zawierają cen. Wiemy jednak, które warianty będzie można wybrać przy zakupie Apple Watch Series 7 u poszczególnych sprzedawców.

Zobacz również:

Zielone modele aluminiowe są sparowane z nową opaską sportową w kolorze Clover, niebieskie modele aluminiowe dostały nową opaskę w kolorze Abyss Blue, a czerwone modele aluminiowe zostały sparowane z odświeżoną opaską Product(RED). Modele aluminiowe Starlight i Midnight będą posiadały opaski w tej samej, odpowiadającej im kolorystyce. Wszystkie te konfiguracje są dostępnye w rozmiarach 41mm i 45mm, zarówno z GPS i LTE.

W sprawie konfiguracji smartwatchów ze stali nierdzewnej, Apple planuje zaoferować m.in. złotą stal nierdzewną z nowym ciemnowiśniową opaską. Dostępne będą także inne konfiguracje kolorystyczne.