Przed premierą LG G3 koreańska firma prezentuje aż trzy nowe tablety

Już za nieco ponad dwa tygodnie ma zostać oficjalnie zaprezentowany nowy smartfon LG G3, ale koreańska firma przygotowała dla użytkowników już teraz inną niespodziankę. Do oferty producenta dołączyły bowiem trzy zupełnie nowe tablety LG G Pad różniące się długością przekątnej ekranu.

Do wydanego poprzednio tabletu LG G Pad 8.3 dołączą niedługo trzy zupełnie nowe sprzęty z tej kategorii. Podobnie jak poprzednik będą działać one w oparciu o rozwijany przez Google system Android. Urządzenia będą nosić nazwy LG G Pad 7.0, LG G Pad 8.0 oraz LG G Pad 10.1. Numer w nazwie będzie odpowiadał oczywiście długości przekątnej ekranu.

Trzy nowe tablety LG pojawiły się na stronie Federalnej Komisji Łączności już jakiś czas temu, a teraz producent oficjalnie je zapowiedział. Niestety, zapowiedź jest pozbawiona informacji na temat specyfikacji nowych urządzeń, a koreańska firma jedynie umieściła przy nazwie każdego z modeli informację na temat tego, w jakim zastosowaniu sprawdzi się najlepiej.

Zobacz również:

  • Okazja! Ostatnie sztuki telewizorów w RTV Euro AGD
  • Lista niebezpiecznych aplikacji na Android. Tych aplikacji nie instaluj! [15.10.2021]
Przed premierą LG G3 koreańska firma prezentuje aż trzy nowe tablety

Siedmiocalowy model LG G Pad ma być idealnym tabletem do obsługi jedną ręką, ośmiocalowy model ma być przeznaczony do obsługi multimediów, a największy model będzie cechował się też pojemniejszą baterią. Oprócz długości przekątnej ekranu nie zostały podane żadne szczegóły dotyczące zastosowanych przez producenta podzespołów, w tym procesora i ilości pamięci. Nie wiadomo nawet, jaką rozdzielczość będą miały zastosowane w LG G Pad 7.0, 8.0 i 10.1 wyświetlacze.

Więcej informacji producent ma przekazać podczas oficjalnej premiery, która ma odbyć się na targach MedPI 2014 w Monako między 13 a 16 maja.

źródło: LG