Przedłużenie konkursu 'Singles - flirt up your life!'

Firma Techland - wydawca 'Singles - flirt up your life!' - informuje o przedłużeniu konkursu związanego z grą do 31 lipca 2004r.

Konkurs polega na uchwyceniu zabawnej sceny z gry w 'screenshocie', który należy przesłać na adres e-mail mailto:[email protected] Spośród wszystkich nadesłanych zrzutów ekranowych wybrane zostanie pięć najzabawniejszych, których autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody. Dodatkowo, wśród wszystkich autorów 'screenshotów' rozlosowane zostaną nagrody pocieszenia. Swoje propozycje mogą przesłać tylko osoby posiadające oryginalną wersję gry.

'Singles - flirt up your life!' to pierwszy symulator życia, w którym możesz pójść na całość. Gra nie skupia się na nudnych codziennych obowiązkach. Tym razem gracz może zająć się tym, co w życiu najważniejsze. Tylko od niego zależy czy znajomość dwójki bohaterów skończy się na niewinnym flircie, zamieni się w prawdziwe uczucie czy przerodzi w ognisty romans. Gra trafiła do sklepów w ubiegłym miesiącu i dostępna jest w cenie 89,90 zł.

Więcej informacji o konkursie i grze znajdziecie na oficjalnej stronie gry.