Przedpremierowy pokaz gry Need for Speed Undercover

Dziś rano, na parkingu podziemnym centrum handlowego Złote Tarasy, miał miejsce przedpremierowy pokaz gry Need for Speed Undercover. Producent zapewnia, że najnowsza odsłona kultowej serii zaoferuje potężną dawkę emocji oraz możliwość przetestowania najszybszych samochodów na świecie.

Na przedpremierową prezentację najnowszego hitu Electronic Arts przybył sam producent gry Jesse Abney. To właśnie on wziął na swoje barki odpowiedzialność pokazania nam szczegółów dotyczących Need for Speed Undecover.

Na pokazie zaprezentowana została wersja gry na PlayStation 3. Na wstępie trzeba przyznać, że wizualnie tytuł prezentuje się całkiem nieźle. Abney przyznał również, że w pracach nad grą wielki nacisk położono na realizm rozgrywki. Jasnym jednak jest, że nadal najnowsza część Need for Speed do symulatorów raczej aspirować nie może.

Więcej informacji o dzisiejszym pokazie znajduje się załączonym materiale wideo. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy również wywiad z producentem gry Jesse Abneyem. Zapraszamy do oglądania.


Zobacz również