Przedsprzedaż smartfonów OPPO w T-Mobile z gratisami

Smartfony Reno6 Pro 5G oraz Reno6 5G są już dostępne w T-Mobile. Klienci dokonujący zakupów w wybranym terminie otrzymają wyjątkowe prezenty.

Przedsprzedaż smartfonów OPPO w T-Mobile z gratisami

pexels.com

Zaprezentowane w Polsce nowe modele smartfonów OPPO są już dostępne w przedsprzedaży w salonach i na stronie internetowej T-Mobile.

Klienci, którzy zakupią wybrane modele w terminie od 9 do 19 września 2021 roku, otrzymają w prezencie słuchawki bezprzewodowe Enco X lub Enco Free2 oraz dodatkową usługę ochrony ekranu na rok.

Zobacz również:

  • Promocje na smartwatche i smartbandy - Black Friday 2021
  • Android 12/Android 12L. Sprawdź, czy twoje urządzenie otrzyma aktualizację [AKTUALIZACJA 26.11.2021]

Nowe smartfony posiadają technologię szybkiego ładowania oraz ekrany AMOLED z prędkością odświeżania 90 Hz. W modelu Reno6 znajduje się bateria o pojemności 4300 mAh oraz 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Reno6 Pro 5G dysponuje natomiast 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci do wykorzystania na pliki oraz baterię o pojemności 4500 mAh. Oba smartfony są nowoczesne i stylowe, a oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Oferta trwa do wyczerpania zapasów. Klienci, którzy zakupią telefon już dzisiaj, będą mogli zamówić personalizowaną oryginalną koszulkę zespołu piłkarskiego FC Barcelona, którego seria Reno6 jest oficjalnym sponsorem.

Więcej informacji uzyskasz na stronie T-Mobile.

Zobacz także: Mamy trailer Matrix Resurrections!

Źródło: materiały prasowe