Przedstawiamy mysz dla graczy mL-903 ICON

"Projekt Icon" to kryptonim planu zespołu polskich programistów i graczy komputerowych pod kierownictwem firmy Lognetmedia, którego celem było stworzenie taniej myszy komputerowej na bazie najnowszych rozwiązań technologicznych oraz zaawansowanego, funkcjonalnego sterownika poszerzającego możliwości gryzonia" - tymi słowami producent reklamował urządzenie dla graczy, mysz Lognetmedia mL-903 Icon, kiedy ta wchodziła na rynek...

Od tego czasu upłynęło jednak trochę wschodów i zachodów słońca. W tym czasie nasza ekipa gamestar.pl niemiłosiernie katowała gryzonia.

Wrażenia? Przyznajemy, że produkt jest solidny, odporny na obrażenia (ah, to walenie w biurko podczas niektórych zagrań w rozgrywkach sieciowych...) i dobrze spełnia swoją funkcję.

Wady. Przede wszystkim jeszcze nie doczekaliśmy się odpowiednich sterowników myszy (choć czekamy już kawał czasu). Producent zapowiada, że oprogramowanie pojawi się "na dniach", choć szczerze mówiąc to ciężko nam w o uwierzyć.

Nie, nie znaczy to, że mysz działa źle. Przeciwnie, na tradycyjnych sterownikach spisuje się całkiem dobrze. Ciekaw jesteśmy jedynie pełnych możliwości produktu. Bo widać, że potencjał ma spory.

Pełna charakterystyka poniżej:

Nazwa: Lognetmedia mL-903 Icon

Sensor laserowy: Agilent ADNS-6010 (6.4 Mpix/sek / 7080 FPS)

Rozdzielczość pracy: 400 > 800 > 1600 dpi > 2000 dpi regulowana w locie

Taktowanie: 500Hz

Inne:

- Pięć przycisków wykonanych w technologii Quick Click

- Politetrafluoroetylenowe stopki typu SpeedFire

- Interfejs USB FULL SPEED

- Kabel o długości 2,5 m

- Dwuletnia gwarancja

Cena detaliczna: od 99 do 129zł


Zobacz również