Przedwcześni posiadacze Modern Warfare 3 nie muszą bać się o bana na Live

Niektóre sklepy z sieci Kmart wypuściły do sprzedaży nową grę Activision o parę dni wcześniej niż planowano.

Garstka szczęśliwych graczy jest w tej chwili w posiadaniu nowego Call of Duty: Modern Warfare 3 i nie jest to za sprawą żadnego wycieku gry krążącego obecnie w sieci.

Jak donosi Kotaku, co najmniej jeden sklep Kmart zaczął wcześniej sprzedawać grę w dziale elektronicznym przed jej premierą, która wyznaczona została na 8 listopada. Oferty sprzedaży pojawiły się również na takich serwisach jak eBay czy Craiglist, mając jednak dość wygórowaną cenę.

Dla wielu graczy głównym atutem tej gry jest jej tryb multiplayer, można by więc pomyśleć że mało opłacalnym interesem jest kupować grę za 200 dolarów lub więcej gdy jeszcze nie jest ogólnodostępna. Nie powstrzymało to jednak wielu kupców. Gra pojawiła się na półkach za wcześnie ponieważ kopie które zostały przysłane miały ze sobą instrukcję która nakazywała wystawić je od razu do sprzedaży.

Jeśli któreś z was jest szczęśliwym posiadaczem takiej kopii a boicie się bana ze strony Microsoftu, Stephen Toulouse napisał na swoim twitterze że jeśli gra została pozyskana w legalny sposób to nie mamy się o co martwić.