Przegląd numeru

U Iwana, http://www.jobtwojumat.ru , są już Lionheart, Knights of the Old Republic i z jakieś dwie stuwy cool zarąbistych gier. Iwan w piątek będzie miał alfę HL2, a Jurij ściągnie Far kraja czy jakoś tak, nie pamiętam. Jak ktoś ma stałke, to zrzuci sobie wszystko w jakieś 15 minut. Tamże w osobnym foldzie leżakują kraki.

Spis treści

Dział Warez

U Iwana,http://www.jobtwojumat.ru , są już Lionheart, Knights of the Old Republic i z jakieś dwie stuwy cool zarąbistych gier. Iwan w piątek będzie miał alfę HL2, a Jurij ściągnie Far kraja czy jakoś tak, nie pamiętam. Jak ktoś ma stałke, to zrzuci sobie wszystko w jakieś 15 minut. Tamże w osobnym foldzie leżakują kraki.

[Tutaj w piśmie fotografia niemieckiej gwiazdy porno z filmu dla miłośników puszystych ciał lub red. naczelnego (trudno odróżnić) z dymkiem zawierającym napis: Oh je!]

Dział Crack

No i co fajansiarze, nie wiecie jak pokrakować Kłeja? No to rozdziawcie gęby, głąby, bo zaraz zobaczyta. Najpierw musicie zainstalować gierę? Klawo gadam? No, to każdy potrafi. Potem musicie znaleźć na płytce katalog, który nazywa się właśnie, no zgadnijcie - CRACK. Piszę wołami, abyście zrozumieli, głupole.

A potem musicie wrzucić to, co tam znajdziecie, do głównego katalogu z grą. ZROZUMIELIŚCIE?