Przeglądarka dla Tucows

Opera Software przygotowała przeglądarkę internetową wspierającą korzystanie z usług serwisu Tucows.

Firmy Opera Software, producent uważanej za jedną z najszybciej działających przeglądarek internetowych, oraz Tucows, dystrybutor usług e-biznesowych i aplikacji, poinformowały o stworzeniu przeglądarki internetowej wspierającej korzystanie z usług serwisu Tucows.

Nowa aplikacja zachowa wszystkie możliwości oraz funkcjonalność dotychczasowej przeglądarki Opera Software. Jej interfejs jednak wzbogacono w logo firmy Tucows. Wspólny produkt będzie miał wbudowane odsyłacze do rozmaitych bibliotek programów i usług serwisu Tucows. Nowa przeglądarka będzie też wspierać usługę rejestracji domen w działającym pod egidą Tucows serwisie Domain Direct. Umożliwi to użytkownikom łatwiejszą rejestrację i zarządzanie domenami z poziomu przeglądarki internetowej. Według Grahama Morrisa, wiceprezesa Tucows, nowa przeglądarka zaoferuje użytkownikom bezpośredni i natychmiastowy dostęp do całego pakietu produktów i usług Tucows.

Zobacz również:

  • Microsoft kopiuje pomysł z Opery. Ładnie to tak?
  • Najlepszy antywirus 2023 - top 10 antywirusów

Na razie nowa wersja oferowana jest wyłącznie w języku angielskim, ale firma zapowiada przygotowanie wersji językowych tego produktu.

Więcej informacji: www.opera.com