Przeglądarka dla milusińskich

Firma Freeverse Software na rozpoczynających się w przyszłym tygodniu w San Francisco targach Macworld Expo, zaprezentuje specjalnie zaprojektowaną dla dzieci przeglądarkę internetową o nazwie BumperCar.

Przeglądarkę internetową BumperCar zaprojektowano z wykorzystaniem technologii autorstwa korporacji Apple - WebCore. Już wcześniej zastosowano ją przy konstrukcji przeglądarek Safari oraz OmniWeb. BumperCar obsługuje system tagów ICRA ( Internet Content Rating Association - http://www.icra.org ), który pilnuje aby nasze pociechy nie odwiedzały stron zawierających niedozwolone materiały. Rodzice obawiający się o długie godziny spędzane przed monitorem, mogą ustawić w BumperCar maksymalny czas działania programu oraz nie dopuścić do rozprzestrzeniania się w Internecie prywatnych informacji o użytkowniku przeglądarki.

Kolorowa stylistyka przeglądarki BumperCar zapewne przyciągnie oko młodego internauty, na równi z kilkoma wbudowanymi klasycznymi grami autorstwa Freverse Software. BumperCar powinien ujrzeć swiatło dzienne w pierwszym kwartale 2004 roku.

Więcej informacji: http://www.freeverse.com


Zobacz również