Przenośna drukarka

Firma Hewlett-Packard zaprezentowała HP DeskJet350 - przenośną drukarkę atramentową, przeznaczoną na rynek bezprzewodowych urządzeń komunikacyjnych.

Firma Hewlett-Packard wprowadziła na rynek przenośną drukarkę atramentową, przeznaczoną do współpracy z bezprzewodowymi urządzeniami komunikacyjnymi. DeskJet350 pracuje ponad dwa razy szybciej od poprzedniego modelu DeskJet340 - w ciągu minuty może wydrukować 5 czarno-białych stron lub dwie kolorowe. Czarno-białe strony drukowane są w rozdzielczości 600 x 600 dpi, a kolorowe w - 600 x 300 dpi. Baterie zasilające drukarkę wystarczają na wydrukowanie 130 czarno-białych stron. DeskJet350 wyposażona jest w port podczerwieni i złącze USB - jej cenę ustalono na 269 USD.

Całe urządzenie waży 2,5 kg, co w porównaniu z konkurencyjną przenośną drukarką Canon BJC-50 ważącą niecały kilogram nie jest rewelacyjnym osiągnięciem. Dzięki solidniejszej konstrukcji model DeskJet350 jest jednak odporniejszy na uszkodzenia. Drukarka ta z powodzeniem przeszła test wytrzymałości polegający na upuszczeniu jej z wysokości 2 metrów.


Zobacz również