Przenośna mysz Logitecha

W ofercie firmy Logitech pojawiła się nowa laserowa bezprzewodowa myszka komputerowa - model V450. Urządzenie przeznaczone jest przede wszystkim do współpracy z komputerami przenośnymi.

Przenośna mysz Logitecha

Logitech V450

Logitech V450 to bezprzewodowa myszka optyczna działającą w paśmie 2,4 GHz, która powinna zainteresować użytkowników notebooków. "Gryzoń" wyposażony jest w mikroodbiornik USB, który możemy schować na czas transportu w jego wnętrzu. Zapewnia ponadto bezproblemowe działanie na niemal każdej powierzchni (z wyjątkiem lustra i szkła). Urządzenie wyposażone zostało też w funkcję przewijania Tilt Wheel Plus Zoom pozwalającą na przemieszczanie się w obrębie dokumentu do góry, do dołu, w lewo, w prawo oraz powiększanie i pomniejszanie.

Model V450 dostępny jest w dwóch kolorach (czarnym i srebrno-czarnym). Do zasilania urządzenie potrzebuje dwóch baterii typu AA, które wedle zapewnień producenta powinny wystarczyć na rok pracy. Nowa myszka objęta jest 3-letnim okresem gwarancyjnym. Do sprzedaży powinna trafić na początku przyszłego miesiąca w cenie 50 USD.

Więcej informacji znaleźć można na stronie Logitecha.