Przenośne DVD z wydajnym akumulatorem

Panasonic wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele przenośnych odtwarzaczy DVD. Do ich najważniejszych zalet mogą należeć wytrzymałe akumulatory, ułatwiające korzystanie z urządzeń w czasie podróży.

W odtwarzaczach noszących oznaczenia LS82 i LS80 zastosowano 8,5-calowe panoramiczne ekrany LCD. Ich ustawienie można zmieniać pod dowolnym kątem. W zestawie z odtwarzaczem znajduje się specjalny uchwyt, ułatwiający montaż odtwarzacza w samochodzie - do zagłówka fotela (producent zastrzega jednak, że nie da się nałożyć uchwytu na niektóre modele siedzeń).

Panasonic DVDLS82

Panasonic DVDLS82

Urządzenia odtwarzają nośniki DVD-RAM, DVD-RW, DVD-R (DL), +RW, +R (DL), SVCD, CD oraz następujące formaty plików multimedialnych: WMA, MP3, JPEG, DivX i MPEG4. Zaopatrzono je w przetworniki wideo 108MHz/12-bitów, przetworniki audio 96kHz/24-bity, dekodery Dolby Digital i DTS, system dźwięku H.Bass, układ dźwięku przestrzennego oraz funkcje cyfrowej redukcji szumów MPEG.

Model LS80 dysponuje akumulatorem pozwalającym na 6 godzin odtwarzania, natomiast LS82 wyposażono w baterię, która może wydłużyć czas pracy urządzenia do 12 godzin. Korzystanie z odtwarzaczy ułatwia podwójne wyjście słuchawkowe oraz dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania.

Ceny brutto obu modeli wynoszą:

DVD-LS82 - 1299 zł

DVD-LS80 - 999 zł

Więcej informacji: Panasonic