Przenośne multimedia od Laberga

Visio 1 to najnowszy model przenośnego odtwarzacza multimedialnego w ofercie firmy Laberg. Urządzenie charakteryzuje się 3-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 400 x 240 pikseli, a zastosowany w nim akumulator umożliwia do 12 godzin słuchania muzyki lub 6 godzin oglądania wideo.

Obsługiwane przez Visio 1 multimedia obejmują wideo w formatach AVI, RMVB, FLV, 3GP, ASF i WMV (tak zapisanych plików nie trzeba konwertować, aby je odtworzyć); dźwięk zapisany w postaci plików MP3, APE, FLAC, WMA i WAV oraz obrazy JPG, BMP, GIF i PNG. Urządzenie odtwarza też pliki TXT oraz SWF

Laberg Visio 1

Laberg Visio 1

Odtwarzacz dysponuje wyjściem telewizyjnym, portem USB 2.0 High Speed oraz slotem na karty pamięci microSDHC. Użytkownik może też za jego pomocą słuchać radia FM (zakres 75 - 108 MHz) z możliwością nagrywania. Pamięć odtwarzacza umożliwia zaprogramowanie do 40 stacji. Producent oddał też do dyspozycji słuchacza equalizer z 7 ustawieniami dźwięku. Dopełnieniem specyfikacji jest funkcja cyfrowego dyktafonu.

Urządzenie będzie dostępne w trzech wersjach różniących się pojemnością pamięci flash - 2,4 i 8 GB. Sugerowane ceny tych modeli wynoszą odpowiednio 239, 269 i 299 zł. Co ciekawe, nabywca urządzenia znajdzie zapisany w pamięci trailer gry oraz utwór "Sword of the Witcher" w wykonaniu grupy Vader. Visio 1 wejdzie do sprzedaży pod koniec października br.

Dystrybutorem marki Laberg w Polsce jest spółka MIP (Multimedia Intelligent Products).