Przenośne odtwarzacze DVD Yarvik stworzone na wakacyjne podróże

Na polskim rynku pojawiły się właśnie trzy przenośne odtwarzacze DVD mało znanej firmy Yarvik. Zostały one stworzone specjalnie z myślą o wakacyjnych podróżach. To dobre remedium na wielogodzinną podróż samolotem, pociągiem lub autem.

Przenośne odtwarzacze DVD Yarvik

Odtwarzacz Yarvik PDV101 to model standardowy - ma przekątną ekranu 7 cali i jest wyposażony we wbudowane głośniki i standardowe gniazdo słuchawkowe. Do odtwarzacza dołączony jest kabel AV, który umożliwia odtwarzanie plików wideo na telewizorze, a także ładowarka samochodowa oraz tradycyjny zasilacz sieciowy.

Yarvik PDV102 z podwójnym ekranem

Model PDV102 skierowany jest do dzieci - ten odtwarzacz DVD ma aż dwa 7-calowe ekrany. Można go zamontować na zagłówkach w aucie i może być zasilany z samochodowego gniazda zapalniczki.

Przenośne odtwarzacze DVD Yarvik

Przenośne odtwarzacze DVD Yarvik

Yarvik PDV109 czyli większy ekran

PDV109 - trzeci odtwarzacz DVD firmy Yarvik posiada nieco większy ekran - przekątna ma 9 cali. Co więcej, ekran może być ustawiany oraz obracany pod dowolnym kątem.

Przenośne odtwarzacze DVD Yarvik

Przenośne odtwarzacze DVD Yarvik

Ile zapłacimy za przenośne odtwarzacze DVD?

Najtańszy model (PDV101) kosztuje 299 zł, odtwarzacz z podwójnym ekranem (PDV102) to koszt 499 zł, a za model z większym ekranem (PDV109) zapłacimy 449 zł. Na wszystkich odtwarzaczach obejrzymy m.in. filmy w formacie DVD oraz DivX (płyta DVD, pamięć USB, karty MicroSD/MS/MMC). Do każdego z odtwarzaczy Yarvika dodany został pilot zdalnego sterowania.

Przenośny odtwarzacz DVD to dobry towarzysz na wakacje

Z pewnością komuś może się przydać taki odtwarzacz DVD podczas wakacyjnej podróży czy podczas urlopu z dala od domu. Nie zapomnijmy tylko wziąć ze sobą ulubionych filmów.