Przenośne tunery TV Geniusa

Genius wprowadza do sprzedaży nowe tunery telewizyjne TVGo A03 i TVGo A31 przeznaczone do notebooków i komputerów stacjonarnych.

TVGo A03 posiada wejście AV, pozwala na transfer i zapis na twardym dysku pełnoekranowego obrazu z urządzeń nagrywających. Pozwala także na nagrywanie płyt w formacie VCD przy użyciu nagrywarek CD/DVD.

Przenośne tunery TV Geniusa

Tuner telewizyjny Genius TVGo A03

Urządzenia wyposażone są w tuner analogowy TV obsługujący standardy NTCS/PAL/SECAM. Podłącza się je do komputera za pośrednictwem portu USB 2.0. W zestawie znajdują się: Tuner TVGo A03, kabel USB, kabel S-Video, pilot, płyta CD z oprogramowaniem, krótki przewodnik użytkownika.

Przenośne tunery TV Geniusa

Tuner TV Genius TVGo A31

Drugi z wymienionych produktów, TVGo A31 to bardziej rozbudowany model. Główne zalety to obsługa HDTV (High Definition Television), czyli telewizji wysokiej rozdzielczości oraz funkcja PiP (Picture In Picture) umożliwiająca pracę i podglądanie telewizji w tym samym czasie. Urządzenie umożliwia oglądanie obrazu w rozdzielczości do 1280x1024 pikseli. TVGo A31 umożliwia podłączenie zewnętrznego źródła wideo

Cena TVGo A03 to 220 zł, a TVGo A31 ok 240 zł.