Przenośne wypalanie z Lucid

Przenośna wypalarka Lucid Portable FireWire CD-RW to według jej producenta MCE Technologies, najcieńszy i najlżejszy napęd FireWire CD-RW dostępny obecnie na rynku.

Lucid 8x8x24x Portable FireWire CD-RW to kompatybilna z systemami Mac OS przenośna nagrywarka oferowana przez firmę MCE Technologies. Urządzenie posiada 'przemysłowy' wygląd współgrający z obecną linią sprzetową Apple, a w szczególności maszynami Titanium PowerBook G4. Lucid waży niecałe pół kilograma, jego wymiary to 140 x 165 x 22 mm , zasilany jest przez szynę FireWire i wyposażony w buffer JustLink chroniący przed nagrywaniem płyty z błędami, spowodowanymi zakłóceniami w przesyłaniu danych.

Urządzenie zapisuje nagrywalne płyty CD z 8x prędkością, krążki CD-RW ponownego zapisu także z 8x, a odczytuje płyty CD-ROM z 24x prędkością. Lucid współpracuje z wszystkimi modelami komputerów Power Mac, iMac, PowerBook i iBook za pomocą wbudowanych portów FireWire, jest także kompatybilny z oprogramowaniem Apple iTunes, dostarczany wraz z programem Toast, przewodem FireWire, a jego cena wynosi 299 USD.

http://www.mcetech.com


Zobacz również