Przenośny ekran interaktywny UPIC od lipca w Polsce

Już w tym miesiącu na polski rynek trafi pierwszy na świecie duży przenośny ekran interaktywny "PLUS Wireless Interactive Panel UPIC" japońskiej firmy PLUS Vision Corp. Jego światowa premiera odbyła się w Tokyo na początku czerwca 2009 roku.

PLUS Wireless Interactive Panel UPIC to mobilny ekran (można go zwinąć podobnie jak arkusz papieru) umożliwiający użytkownikowi obsługę komputera i nanoszenie notatek za pomocą specjalnego pisaka cyfrowego, bezpośrednio na wyświetlanym obrazie. Operacja dokonuje się z wykorzystaniem technologii Bluetooth, tak więc do urządzenia nie trzeba podłączać żadnych kabli. Panel można również wykorzystać jako zwykłą tablicę, którą można zapisywać i czyścić specjalną suchą gąbką.

Możliwości urządzenia prezentuje poniższy film:

Dystrybutorem panelu w Polsce jest firma ViDiS, która oferuje trzy modele urządzenia: 56, 64 i 72 cali. W skład zestawu PLUS UPIC wchodzi zwijany ekran, pisak cyfrowy, pisaki suchościeralne do tablicy (czarny i czerwony), gąbka, futerał, oprogramowanie. Wiadomo. Że ekrany będą dostępne na naszym rynku pod koniec lipca br. w sugerowanej cenie detalicznej 3,499 zł (56 cali), 3,999 zł (64 cali) i 4,699 zł (72 cali) brutto.


Zobacz również