Przenośny głośnik stereo z technologią Bluetooth od Geniusa

Genius SP-960BT to głośnik stereo o mocy muzycznej 4W RMS. Wysoką jakość dźwięku powinny zapewnić dwie membrany o średnicy 2". Mobilność urządzenia zapewniają kompaktowe rozmiary oraz możliwość pracy na zasilaniu bateryjnym. 

Przenośny głośnik stereo z technologią Bluetooth od Geniusa

Głośnik Genius potrafi połączyć się z dowolnym urządzeniem wyposażonym w technologię Bluetooth. Obsługa protokołów A2DP i AVRCP oraz przyciski na obudowie sprawiają, że głośnik nie tylko odtwarza muzykę, ale również może sterować poziomem głośności i zmieniać utwory. W tym celu na obudowie urządzenia zostały umieszone odpowiednie przyciski.

Przenośny głośnik stereo z technologią Bluetooth od Geniusa
Do głośnika SP-960BT można podłączyć także urządzenia pozbawione wsparcia dla technologi Bluetooth. Dzięki wejściu jack 3,5 mm i okablowaniu załączonemu w zestawie można do głośnika podłączyć praktycznie każde źródło muzyki.

Głośnik ładuje się za pomocą portu micro-USB i znajdującego się w zestawie kabla USB. Z tyłu urządzenia można znaleźć diodę która sygnalizuje stan naładowania wbudowanej baterii, o pojemności 1800 mAh. W pełni naładowany akumulator starcza na 15 godzin słuchania muzyki bez przerwy.

Genius SP-960BT posiada 24-miesięczną gwarancję producenta, a sugerowana cena detaliczna głośnika wynosi 175 PLN brutto.

W linku poniżej można znaleźć wideo-prezentację głośnika:

http://www.youtube.com/watch?v=e61QZlugKAg