Przenośny projektor Acer C250i z trybem autoportretu

Rozdzielczość Full HD, 5 godzin pracy na baterii i niezbyt wygórowana cena.


Nowy przenośny projektor bezprzewodowy LED C250i, jako pierwszy na świecie oferuje tryb autoportretu, pozwalający użytkownikom łatwo udostępniać materiały ze smartfonów w dowolnym miejscu i czasie. Acer C250i to superlekki projektor o ogromnych możliwościach i znakomitych parametrach, jeśli chodzi o wyświetlanie obrazu pod różnymi kątami, rozdzielczość obrazu, czas pracy na baterii i łatwość użytkowania.

Przenośny projektor Acer C250i z trybem autoportretu

Acer C250i - małe rozmiary, spore możliwości

W odróżnieniu od innych projektorów, umożliwiających tylko rzutowanie obrazu poziomo, niewymagający statywu model C250i — dzięki kształtowi — pozwala na projekcję pod wieloma kątami.

Konstrukcja jest stylowa i pozwala zaoszczędzić miejsce, a jednocześnie oferuje użytkownikom pełne możliwości rzutowania ekranu urządzenia na ściany, sufity i na dowolne inne powierzchnie — bez potrzeby korzystania ze stojaka czy statywu. Projektor można położyć na boku i obrócić tak, aby znaleźć najlepszy kąt do wyświetlania obrazu na ścianie lub suficie; orientacja pionowa pozwala zaś rzutować obraz poziomo na ścianę przy wykorzystaniu trybu autoportretu.

Ten innowacyjny tryb pozwala bezpośrednio wyświetlać rozmowy wideo w układzie pionowym (portretowym) lub materiały transmitowane na żywo (na przykład na Facebooku czy Instagramie) z wykorzystaniem całej powierzchni rzutowanego obrazu, bez czarnych pasków

Projektor C250i opracowano z myślą o maksymalnej wszechstronności i łatwości użytkowania na co dzień, a zestaw jego funkcji z pewnością wywrze ogromne wrażenie na najbardziej zaawansowanych użytkownikach smartfonów. Opcja korekcji trapezowej gwarantuje, że wyświetlany obraz zawsze wygląda doskonale pod każdym kątem.

Rozdzielczość Full HD i praca bezprzewodowa

Przenośny projektor Acer C250i z trybem autoportretu

Mimo niewielkich rozmiarów projektor C250i obsługuje rozdzielczość 1080p i może pracować do 5 godzin na jednym ładowaniu baterii. Użytkownicy systemów Android i iOS mogą z łatwością bezprzewodowo połączyć się z C250i, korzystając z jego bogatych funkcji zarówno w domu, jak i w podróży. Czas eksploatacji modułu LED wykorzystanego w projektorze C250i sięga 30 000 godzin.

Oferuje szeroką gamę kolorów w 100% zgodną ze standardem NTSC, jasność ANSI na poziomie 300 lumenów oraz współczynnik kontrastu 5000:1. Projektor C250i może też służyć za powerbank do ładowania telefonów, a wbudowane głośniki Bluetooth mają moc 5 watów.

Rozbudowane możliwości łączności

Oprócz funkcji bezprzewodowych projektor Acer C250i jest też wyposażony w standardowy port HDMI, umożliwiający wyświetlanie treści z laptopa lub komputera stacjonarnego. Porty USB typu C i A obsługują wyjście wideo zarówno dla smartfonów, jak i komputerów. Są w 100% zgodne ze standardem plug-and-play, nie wymagają więc żadnego dodatkowego oprogramowania ani sterowników. Port USB typu A umożliwia odtwarzanie multimediów bezpośrednio z nośnika USB, bez konieczności korzystania z komputera.

Projektory PL1 - jasność 4000 lumenów i niezawodne działanie 24/7

Przenośny projektor Acer C250i z trybem autoportretu

Oprócz rzutnika C250i firma Acer zapowiedziała także wprowadzenie na rynek nowych projektorów laserowych z serii PL1 (PL1520i, PL1320W oraz PL1220), przeznaczonych do wykorzystania w średniej wielkości salonach wystawowych, podczas imprez, targów czy w salach konferencyjnych. Zaprojektowano je z myślą o całodobowej, nieprzerwanej pracy bez konieczności wykonywania czynności konserwacyjnych, a żywotność modułu LED, w który je wyposażono, sięga 30 000 godzin. Rzutniki z serii PL1 idealnie nadają się do bezprzewodowego wyświetlania obrazu w zastosowaniach biznesowych, takich jak emisja reklam, tablice ogłoszeń, odtwarzanie materiałów wideo w firmowych lobby, poczekalniach itp. Projektory umożliwiają rzutowanie obrazu w zakresie 360 stopni oraz w trybie portretowym, z korekcją trapezową obrazu (4 narożniki), a stopień ochrony IP6X i uszczelniony mechanizm optyczny zwiększają ich trwałość.

CastMaster Touch - bezprzewodowy system prezentacji ze sterowaniem dotykowym

Acer CastMaster Touch to łatwy w obsłudze bezprzewodowy system prezentacji składający się z eleganckich odbiorników w oryginalnym kształcie oraz nadajników zastępujących instalacje kablowe. Jest zgodny ze standardem plug and play, nie wymaga więc żadnego specjalnego oprogramowania, i pozwala przełączać sygnały między prezenterami w ciągu zaledwie 0,1 sekundy. Można nim sterować za pomocą gestów dotykowych, a opóźnienie wyświetlania obrazów responsywnych nie przekracza 100 ms. W salach konferencyjnych system CastMaster Touch bezproblemowo współpracuje z projektorami z serii PL1.

Dostępność i ceny w Polsce

Projektor C250i będzie dostępny w Polsce od pierwszego kwartału 2020 roku w cenie od 1699 zł.

Projektor PL1520i będzie dostępny w Polsce od grudnia 2019 roku w cenie od 3999 zł.

Ceny oraz dostępności w Polsce projektorów PL1320W oraz PL1220 zostaną podane w późniejszym terminie.