Przenośny projektor LCD Sharpa

Sharp Electronics przedstawiła NotevisionC40 LCD, profesjonalny projektor o średnich rozmiarach oferujący rozdzielczość 1024x768 XGA.

NotevisionC40 LCD to nowy model przenośnego projektora oferowany przez firmę Sharp Electronics. Cieżar urządzenia wynosi około 5 kg, jego rozmiary to 23x12x30 cm, rozdzielczość 1024x768 XGA, jasność 2000 ANSI lumenów, a jego cena wynosi 6,295 USD. Projektor wyposażony jest w osobne wejścia kompozytowe i S-video oraz dwa oddzielne porty na dane z komputerów Macintosh i PC, a Sharp Advanced Presentation Software (S.A.P.S) umożliwia podłączenie do komputera więcej niż jednego projektora oraz eliminuje ewentualne błędy systemowe.

Urządzenie zaopatrzone jest poza tym w Sharp PresenterPAK, aplikację kontrolną z menu ekranowym o prostym, graficznym interfejsie (GUI) opartym na ikonach. Opcja 'autoSYNC' automatycznie ustawia wartości dla komputerowych obrazów bez potrzeby korzystania z menu systemowego projektora, a mechanizm Advanced ImageACE Resizing porównuje rozdzielczości oferowane przez sygnał źródłowy i automatycznie dobiera optymalne parametry projektora, włącznie z rozdzielczościami SXGA. Wejścia wideo pozwalają natomiast obsługiwać sygnały pochodzące ze źródeł NTSC, PAL, SECAM i DTV.

http://www.sharplcd.com


Zobacz również