Prześlij dane bezpośrednio z notebooka do telewizora HD

Osoby ceniące sobie wygodę i praktyczne rozwiązania, mogą połączyć swoje przenośne komputery z telewizorami high definition. Urządzenie umożliwiające przesyłanie sygnału audio/wideo do odbiornika HD, pojawiło się w ofercie firmy Komputronik.

Prześlij dane bezpośrednio z notebooka do telewizora HD

Adapter Netgear

Urządzeniem tym, jest wykorzystujący technologię Intel Wireless Display, adapter Netgear Push2TV PTV1000. Podłączymy go do wybranego odbiornika poprzez wyjście HDMI lub kompozytowe. Konfiguracja urządzenia jest prosta i kończy się po wykonaniu zaledwie kilku kroków. Po chwili możemy więc cieszyć się synchronizacją komputera przenośnego z telewizorem, wywoływaną za pomocą jednego przycisku na klawiaturze albo skrótu na pulpicie.

Zaletą adaptera jest jego niewielka waga i kompaktowy rozmiar. Urządzenie nadaje się do zabrania w podróż. Po podłączeniu go do laptopa wyposażonego w procesor Intel Core (tegoroczne modele), będziemy również mogli surfować po Internecie. Oczywiście oprócz materiałów wideo, adapter umożliwia też przeglądanie posiadanych zdjęć. Wszystko to bez dodatkowych kabli.

Zobacz również:

  • Które sklepy z elektroniką są otwarte - lista maj 2021 [04.05.2021]
  • Recenzja: Netgear Orbi RBK353 - test wydajnego systemu Mesh z Wi-Fi 6

Adapter Netgear Push2TV PTV 100 trafiło do sprzedaży w cenie 349 złotych. Objęto go dwuletnią gwarancją.