Prześlij prezent na gwiazdkę za pomocą STEAM

Valve jest ostatnio w wyjątkowo świątecznym nastroju. Firma ogłosiła, że istnieje już możliwość wysyłania gwiazdkowych prezentów za pomocą serwisu STEAM.

W serwisie STEAM możemy kupić grę w postaci elektronicznej. Innymi słowy, płacimy za nią tak jak w zwykłym sklepie i dostajemy przez Internet od razu na swój komputer. Szybko i bez problemów.

Prześlij prezent na gwiazdkę za pomocą STEAM

Teraz dzięki Valve pojawiła się nowa możliwość. Każdy chętny może już zakupić grę w serwisie STEAM i ofiarować ją wybranej osobie.

Zobacz również:

  • Battlefield - kupując 3 gry zaoszczędzisz 580 zł. Sprawdź, jak to możliwe
  • Przedsprzedaż smartfonów OPPO w T-Mobile z gratisami

Cała operacja nie jest szczególnie trudna. Wystarczy wybrać interesujący nas tytuł, a następnie zaznaczyć opcję "prezent". Nie ma znaczenia czy odbiorca prezentu jest użytkownikiem serwisu STEAM czy nie. Prezent dojdzie w obu przypadkach. Trzeba przyznać, że jego jakość jest zadowalająca. Odbiorca otrzyma bardzo gustowną kartkę świąteczną z życzeniami od nadawcy. Nie zabraknie również instrukcji jak pobrać nową grę.

Pomysł jest bardzo ciekawy. Zainteresowanych większą ilością informacji na ten temat zapraszamy na oficjalną stronę serwisu.