Przestworza należą do najlepszych

Stany Zjednoczone zostały zaatakowane przez chińsko-rosyjską koalicję! Amerykańskiej ziemi zagrażają superszybkie i wyładowane uzbrojeniem samoloty MIG-42, MIG-44 i S-37! Wbrew pozorom, nie jest to kolejna opowieść z gatunku science-fiction, ale rzeczywistość najnowszego dema gry Jetfighter V: Homeland Protector.

Chroniąc Zachodnie Wybrzeże usiądziemy za sterami najbardziej zaawansowanych technicznie samolotów wyprodukowanych przez firmę Lockheed Martin: F-16 Fighting Falcon, F/A-22 Raptor i F-35 Joint Strike Fighter. Przed nami 30 ciężkich misji, obejmujących potyczki w powietrzu oraz ataki na cele naziemne.

Teren, nad którym możemy się poruszać w grze został przeniesiony na ekrany komputerów na podstawie rzeczywistych zdjęć satelitarnych. Obszar ten liczy 90 tysięcy mil kwadratowych (ponad 230 tysięcy kilometrów kwadratowych!).

W pełnej wersji gry dostępny będzie także tryb multiplayer, pozwalający 16 graczom zmierzyć się ze sobą poprzez sieć LAN. Dla tych, którzy szybko uporają się z zamieszczonymi w grze misjami, twórcy przewidzieli wygodny edytor, pozwalający zmieniać parametry pojedyńczych misji.

Demo do pobrania z naszego FTP'a:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1669

Więcej informacji:

http://www.jetfighter5.com


Zobacz również