Przetestuj Pirates of The Carribean Online

Świetna wiadomość dla wszystkich, którzy z niecierpliwością wypatrują MMORPGa z piratami, papugami i bataliami morskimi w roli głównej. Firma Disney Online ogłosiła, że już można przetestować wersję beta Pirates of The Carribean.

Przetestuj Pirates of The Carribean Online

Aby uzyskać dostęp do bety Pirates of The Carribean Online musicie zgłosić się jako tester i założyć konto. Możecie to zrobić na tej stronie. Następnie, poprzez pocztę elektroniczną, zostanie do Was wysłany specjalny klucz.

Wpisujecie go w tym miejscu i... Rozpoczynacie ściąganie gry z serwera. Potem zostaje już tylko prosta instalacja i voila! Gotowe. Czas odpalić grę i zanurzyć się w malowniczy brutalny świat piratów...

Finalna, komputerowa wersja "Piratów" posiadać będzie analogiczną do filmowej scenerię i klimat. Pojawią się również znane z dużego ekranu postacie: Jack Sparrow, Will Turner, Elizabeth Swann i inne. Gra ma trafić na półki sklepowe w czerwcu 2007 roku. Jak na razie jedyną platformą na jaką jest przewidziana to PC.

Od innych produkcji tego gatunku, tytuł ma różnić się tym, że będzie o wiele bardziej familijny - będzie mogła w niego grać cała rodzina. Więcej informacji wkrótce.