Przetestuj azjatyckiego MMO - Hero Online

Już w sierpniu tego roku na rynku pojawi się kolejny MMORPG bazujący na rdzennej azjatyckiej kulturze - Hero Online. Osoby, które już teraz chcą przekonać się czy tytuł będzie wart uwagi mogą wziąć udział w beta-testach gry.

Przetestuj azjatyckiego MMO - Hero Online
Aby rozpocząć zabawę należy wejść na oficjalną stronę Hero Online, założyć konto i pobrać klienta gry.

Na początku zabawy w Hero Online gracz wybierze jednego z czterech bohaterów: The Ruthless Blade, Overseer of the Sky, The Piercing Eye lub Elegant Mystic. Następnym krokiem będzie przyporządkowanie herosa do jednej z czterech klas postaci: Warrior, Hunter, Physician lub Assassin.

Każda z klas posiadać będzie dwa ulepszenia, które będzie można rozwijać w trakcie rozgrywki. Od wyboru postaci, jej klasy i umiejętności zależeć będą wasze zdolności, statystyki i rodzaje broni, którymi będziecie walczyć.

Twórcy przywiązali dużą wagę do widowiskowości przeprowadzanych przez graczy akcji. Mają one być nad wyraz "filmowe", więc możecie spodziewać się na przykład bardzo dynamicznej walki, chodzenia w powietrzu, czy skakania po budynkach.

Autorzy, dodatkowo obiecują szeroki asortyment broni i przedmiotów, możliwość posiadania własnego zwierzaka oraz takie smaczki jak na przykład bezpośredni udział wierzchowców waszych bohaterów w walce.