Przetestuj nowy patch do WoWa

Od minionego piątku Blizzard udostępnił w Europie serwer, dzięki któremu można przetestować najnowszy patch, jaki zostanie wprowadzony do gry. Jego największą atrakcją będzie Naxxramas - potężna nekropolia unosząca się nad ziemią.

Przetestuj nowy patch do WoWa
W testach może wziąć udział każdy, kto w środę (17 maja) o godzinie 21:00 miał aktywne konto. Wystarczy, że przekopiuje na testowy serwer jedną z przygotowanych przez Blizzarda, 60-poziomowych postaci.

Aby tego dokonać należy wejść tutaj. Teraz pozostaje już tylko pobrać klienta (w formie uaktualnienia) i można rozpocząć zabawę.

Zobacz również:

Nie ma wątpliwości, że perłą nowego patcha będzie Naxxramas - unosząca się nad ziemiami Plaguelands nekropolia. W jej złowieszczych salach rezyduje jeden z najpotężniejszych oficerów Króla Licza - Kel'Thuzad. Szykuje on do wojny z ludźmi ogromną armię nieumarłych.

Nexxramas jest - innymi słowy - lochem "raidowym" dla 40-osobowych grup graczy na najwyższym poziomie doświadczenia. Według twórców, będzie on stanowił nie lada wyzwanie - również dla weteranów WoWa.

Poza nową lokacją, uaktualnienie wprowadzi wiele nowości o mniejszym zasięgu. Będzie to przebudowa drzew Maga i Szamana (i towarzyszący temu reset talentów) oraz kilka poprawek technicznych. Pełna lista zmian pod tym adresem.