Przetestuj z nami swój komputer!

W naszym serwisie od dwóch tygodni trwa konkurs "Przetestuj swój komputer", którego celem jest wskazanie najbardziej pomysłowo skonstruowanego i wydajnego zestawu komputerowego oraz - rzecz jasna - odpowiednie nagrodzenie jego twórcy. W naszej zabawie wzięło udział już kilkaset osób - jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to wciąż masz szansę (zgłoszenia przyjmujemy do 6 stycznia 2008 r.).

Aby zgłosić swój udział w konkursie, należy odwiedzić stronęhttp://testuj.pcworld.pl i wypełnić znajdujący się na niej formularz. Uczestnik musi w nim podać szczegółowe informacje na temat swojego komputera stacjonarnego (tylko takie będą brane pod uwagę) - czyli m.in. dokładną specyfikację sprzętową oraz wyniki, które komputer wygenerował w testach wydajnościowych PCMark05 oraz 3DMark06.

Przetestuj z nami swój komputer!

Strona konkursowa

UWAGA: wymagane jest także uzasadnienie doboru poszczególnych podzespołów, zaś każde zgłoszenie musi zawierać zrzut ekranu z wynikami testu (trzeba pamiętać także o dodaniu zdjęć maszyny). Zgłoszenia, które nie będą zawierać wszystkich wymaganych elementów, nie będą brane pod uwagę podczas wyłaniania zwycięzcy.

Zakończenie przyjmowania zgłoszeń zaplanowaliśmy na 6 stycznia 2008 r. Wtedy też wszystkie komputery zostaną ocenione przez jury i wyłoniony zostanie zwycięzca - twórca najbardziej pomysłowego i wydajnego "peceta". Pamiętajcie, że w naszym konkursie nie liczy się jedynie wydajność - zwycięzcą niekoniecznie będzie twórca najszybszego komputera. Chcemy raczej premiować innowacyjność, pomysłowość i nieszablonowe projekty.

Główną nagrodą w naszym konkursie jest zestaw: procesor czterordzeniowy Intel Core 2 Quad Q6600 oraz płyta główna Gigabyte GA-X38-DQ6. Wśród nagród dodatkowych znalazły się m.in. procesor Intel Core 2 Duo E4500, pendrive'y, płyty DVD, gry komputerowe, książki o tematyce IT, prenumeraty oraz kupony rabatowe (fundatorami nagród są firmy: CD Projekt, Helion, Stereo.pl oraz Verbatim).

Więcej informacji znaleźć można na stronie konkursowej.