Przewodnik Kupującego - kupuj z głową!

Chcesz kupić nowy komputer, notebook bądź drukarkę? Potrzebujesz nowej karty graficznej, bo posiadana przez Ciebie przestaje sobie radzić z najnowszymi grami? Twój twardy dysk pęka w szwach od natłoku zgromadzonych na nim danych? A może po prostu chciałbyś zaopatrzyć się w sprzęt nowszej generacji, ale gubisz się w dżungli specyfikacji technicznych, promocji i marketingowych sztuczek? Zaoszczędź sobie czasu, nerwów i pieniędzy - skorzystaj z Poradnika Kupującego PCWK Online.

Przewodnik Kupującego  - kupuj z głową!
W sekcji Przewodnik Kupującego dostępne są obszerne poradniki, na co zwracać uwagę w trakcie zakupów różnorakich urządzeń elektronicznych, czym się kierować przy ich wyborze oraz porady, jak odnaleźć złoty środek pomiędzy wydajnością, a ceną komputera, aparatu cyfrowego bądź karty graficznej.

Obecnie znajdujące się w Przewodniku artykuły pomogą Wam w kupnie następujących urządzeń: komputer typu desktop, notebook, drukarka, aparat cyfrowy, stacjonarna nagrywarka DVD, karta graficzna, płyta główna, dysk twardy, wideokamera cyfrowa, przenośny odtwarzacz MP3 i monitor. Sekcja będzie systematycznie uaktualniana o kolejne pozycje i już wkrótce przeczytacie tam m.in. o tym, jak kupić telefon komórkowy, skaner i urządzenia sieciowe.

Przewodnik Kupującego  - kupuj z głową!

Wszystkie artykuły znajdujące się w Przewodniku zostały wzbogacone o filmy, które pomogą zilustrować złożoność zagadnień związanych z zakupem nowoczesnej elektroniki użytkowej. W Przewodniku znaleźć też można najświeższe informacje o trendach cenowych na rynku komputerów, komputerowych podzespołów oraz innych produktów przydatnych w cyfrowym domu.

Specjalistycznymi poradami będą też służyć czytelnikom eksperci Forum IDG.pl, którzy chętnie rozwiążą wszelkie problemy dotyczące procesorów, monitorów i drukarek.

Przewodnik Kupującego PCWK Online stoi przed Wami otworem. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!