Przez modem taniej dzięki Tlenowi

Dobra wiadomość dla osób korzystających z internetu przez modem. Od listopada firma o2.pl wprowadziła nowa usługę TlenDostęp Taniej. Impuls kosztuje nawet 24 grosze brutto. W porównaniu do cen TP, usługa jest tańsza o co najmniej 11%.

Z usługi TlenDostęp Taniej mogą korzystać tylko abonenci Telekomunikacji Polskiej, którzy podłączeni są do centrali telefonicznej umożliwiającej identyfikacje numeru. Przy planie taryfowym aktywnym można zaoszczędzić 11%, przy standardowym 17%, przy niedrogim 29%, a socjalnym nawet 58%.

Opłaty za impuls w TP przy korzystaniu z modemu zależą od wybranego przez klienta pakietu taryfowego. Taryfa w godzinach szczytu jak i poza nimi jest identyczna jak lokalna rozmowa telefoniczna. W najpopularniejszym planie taryfowym standardowy impuls za połączenie lokalne kosztuje 35 groszy i tyle właśnie płacą abonenci TP za 3 minuty połączenia z internetem w godzinach od 8-20 i za 6 minut w godzinach od 22-8. Dzięki usłudze TlenDostęp Taniej za ten sam czas zapłacą o 17% mniej, czyli około 29 groszy brutto.

By uruchomić usługę wystarczy zarejestrować się i wypełnić formularz umowy znajdujący się na stroniehttp://www.dostep.tlen.pl/taniej Dotychczas firma o2.pl oferowała dwie usługi modemowego dostępu do internetu: TlenDostęp Plus (z naliczaniem sekundowym) i TlenDostęp Pakiety (z możliwością przedpłaty za dostęp do sieci). Do tej pory żaden inny portal ani komunikator nie zaoferował tańszych połączeń modemowych niż TP.