Przeznaczenie: Saga Winx 2 potwierdzona!

Przedstawiciele Netflixa oficjalnie potwierdzili: sezon 2 serialu "Przeznaczenie: Saga Winx" jest już w trakcie produkcji! Jak wygląda zwiastun?

Dzisiaj oficjalnie na koncie Netflix Polska na serwisie YouTube została udostępniła zapowiedź 2 sezonu serialu "Przeznaczenie: Saga Winx"! To świetna wiadomość dla fanów. Dla przypomnienia, pierwszy sezon serialu miał premierę stosunkowo niedawno, bo 22 stycznia. Z tego wynika, że widzowie ledwo co mieli okazję zapoznać się z tytułem, a przedstawiciele Netflix już dają znać o planach na kontynuację. W opisie pod filmem podali taką informację:

„Przeznaczenie: Saga Winx” powróci! Jeszcze w tym roku ekipa ponownie stawi się na planie w Irlandii. Szykujcie się więc na 8 nowych odcinków i jeszcze więcej magii.

Biorąc pod uwagę czas jaki jest potrzebny na produkcję premiery możemy spodziewać się raczej nie wcześniej niż w przyszłym roku. Z drugiej strony z wpisu wynika, że proces pisania i akceptacji scenariusza jest już za twórcami, a teraz skupiają się na planowaniu zdjęć. Poniżej możecie zapoznać się z zapowiedzią wideo 2 sezonu "Przeznaczenie: Saga Winx".

Zobacz również: Stranger Things - w oczekiwaniu na 4 sezon serialu Netflixa

Zobacz również: