Przygód Franka Dolasa ciąg dalszy

Cenega poinformowała, że zakończono nagrania z udziałem Mariana Kociniaka do gry Jak rozpętałem II wojnę światową: Nieznane przygody Franka Dolasa.

Jak rozpętałem II wojnę światową to komputerowa gra RPG, oparta na komedii filmowej o tym samym tytule, a nagrania z udziałem Mariana Kociniaka, który jeszcze raz wcielił się w postać wojennego pechowca, mają zapewnić grze klimat bliski atmosferze tej znakomitej komedii.

Gracz rozpoczyna wyprawę w chwili, gdy statek z bohaterem zostaje zatopiony przez niemiecką łódź podwodną. Cały ładunek przemycanych do okupowanej Norwegii ziemniaków idzie na dno, a rozbitek zostaje zabrany na pokład U-Boota. Już wkrótce okazuje się, że niemiecka wyprawa jest związana z sekretnym odkryciem w Afryce - nową cudowną bronią, antycznymi artefaktami, wielbłądem Leonem i... kabaczkami.

Jak zapowiada wydawca, gra będzie przepełniona humorem wzorowanym na serialu Allo Allo i produkcjach Monty Python'a. Podczas rozgrywki w Jak rozpętałem II wojnę światową: Nieznane przygody Franka Dolasa, na swojej drodze napotkamy ponad 40 rodzajów przeciwników i 50 "niegrywalnych" postaci (NPC). Do wyboru będziemy mieli trzy główne klasy postaci oraz siedem podklas, co w sumie daje 50 różnorodnych zdolności do wyuczenia. W grze znajdziemy ponad 50 rodzajów broni oraz 60 rodzajów ubrań i sprzętu, które wpływają na statystyki bohatera.

Jak rozpętałem II wojnę światową: Nieznane przygody Franka Dolasa w pełnej polskiej wersji językowej i cenie 79,90 zł, ma trafić do naszych sklepów już w sierpniu tego roku.

Więcej Informacji o grze:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=686

Pierwsze sample z nagrań można pobrać ze strony wydawcy:http://www.cenega.pl/pliki/dzwieki/cenega/jak_rozpetalem_ii_wojne_swiatowa_nieznane_przygody_franka_dolasa-dzwiek.zip .